بارنامه حمل کالا

بارنامه:

باربری های حمل کالا که مجوز دارن همگی دارای بارنامه های تمبر دار هستند .

بارنامه ها اطلاعاتی از قبیل مشخصات فرستنده و گیرنده و راننده و کامیون و نوع کالا و مبلغ کرایه حمل در اختیار شما قرار میده.

هزینه بیمه و کد رهگیری هم روی بارنامه درج میشه.

باربری پرستوراه تمام کالا ها رو با بارنامه رسمی و بیمه ارسال میکنه.

بیمه بار

بیمه بار:

باربری ها با شرکت های بیمه قرارداد میبندد تا در هنگام خسارت احتمالی به کالا بیمه جبران خسارت کنه و صاحب کالا متضرر نشه.

شرکت حمل و نقل پرستوراه هم با یکی از بیمه های خوش نام و به نام کشور قرار داد داره.

کالاها از ابتدای بارگیری و در حین حمل و نقل و در نهایت در هنگام تخلیه اگر دچار صدمه ، آب خوردگی و ضایعه شوند تحت حمایت بیمه خواهند بود.

شرکت باربری پرستوراه از ابتدای ارسال کد رهگیری به صاحب کالا تا آخرین لحظه تخلیه کالا بصورت ۷/۲۴ پیگیر و پشتیبان سفارش شماست.

تریلی ها

باربری پرستوراه برای حمل کالا های بالاتر از ۱۵ تن از کامیون های تریلی استفاده میکنه، که نسبت به کاربری شون اتاق های مختلفی دارن وزن قابل حمل کالا تا ۲۲ تن هست که گاهی برا مسافت های نزدیک تا ۲۴ تن هم حمل می‌کنند. البته تریلی ها ویژگی های فنی زیادی دارن از قبیل چرخ ۲۰ و ۲۴ بالونی و کمرشکن و غیره که در یک صفحه مجزا در مورد آنها صحبت میکنیم.

انواع تریلی:

اتاق یخچالی

اتاق لبه دار

اتاق کفی

اتاق کفی کانتینر بر

اتاق چادری

اتاق کمپرسی قایقی و معمولی

برای ارسال انواع تریلی بهمراه بیمه و بارنامه با باربری پرستوراه تماس بگیرید.

کامیون ۱۵ تن

کامیون جفت:

برای حمل کالاهایی با وزن ۱۵ تن ، از کامیونی استفاده میکنیم که به ده چرخ یا جفت معروفه.

اتاق این کامیون ها بیشتر از نوع چوبی و فلزی معمولی هست ، ولی مسقف و یخچالی و .. این کامیون هم پیدا میشه.

برای ارسال کامیون جفت بهمراه بیمه و بارنامه و کد رهگیری با شرکت پرستوراه تماس بگیرید.

کامیون ۱۰ تن

کامیون تک:

برای حمل کالا های بالای هفت تن توسط باربری ها از نوعی کامیون به نام تک یا شش چرخ استفاده میشه که ده تن ظرفیت داره و گاهی برای مسافت نزدیک تا یازده تن هم بارگیری میکنه.

اتاق این کامیون ها بیشتر معمولی هست اما نوع مسقف بغل بازشو یخچالی و … هم داره.

برای ارسال این کامیون بهمراه بیمه و کسب اطلاعات بیشتر با باربری پرستوراه تماس بگیرید

کامیون ۶تن

کامیون ۹۱۱:

برای حمل کالا های بالاتر از ۵ تن باربری ها از کامیونی استفاده میکنم که به ۹۱۱ معروف هست و برای حمل بار داخل شهری و مسافت کم تا هفت تن هم گاهی استفاده میشه ولی برای بین شهری و مسافت بالا حداکثر ۵ تن و نیم میشه روش حساب باز کرد.

برای ارسال این کامیون با بیمه و کسب اطلاعات بیشتر با شرکت حمل و نقل پرستوراه تماس بگیرید.

کامیون ۵ تن

کامیون ۵ تن:

کامیون ۵ تن:برای حمل کالا در باربری ها ، از وزن یک کیلو تا ۵ تن، از کامیونی استفاده میکنیم که به خاور معروف هست. در واقع کامیون ۵ تن از هر برند سازنده ای هم که باشه ،بهش خاور میگن .این کامیون ‌تقریبا تا سقف چهارتن و نیم رو بدون مشکل حمل می‌کنه.

انواع کامیون ۵ تن:

این خاور ها انواع مختلفی دارند که نسبت به بار و کالایی که باید حمل بشه توسط باربری انتخاب میشه و براتون ارسال میشه که در ادامه هر کدوم رو بصورت جداگانه براتون شرح میدیم.

خاور معمولی :

ابعاد این خاور ۲×۴ متر هست و اکثر کالاها تا سقف پنج تن با این کامیون از طریق باربری حمل میشه.

خاور مسقف:

این کامیون ابعاد مختلفی دارن که گاهی طول آنها تا شش متر هم می‌رسد و برای اثاث منزل و کالاهایی که باد و بارون باعث خرابی آنها میشه استفاده میشن. البته برای پلمپ کردن بار تو مبادی گمرکی هم کاربرد زیادی داره.این خاور های مسقف از دو نوع متداول چادری و کانتینری تشکیل میشن.

خاور بغل باز شو:

این دسته از خاور ها هم ابعاد مختلفی دارن و قسمت متمایز آنها از باقی کامیون های این دسته این هست که کنار اتاق این کامیون ها باز میشه و برای بار زدن کالاهای لیفتراکی و … مناسب هست.

خاور یخچالی:

این نوع از خاورها در اتاق مسقف خودشون تجهیزات سرمایش بکار بردن برای حمل کالاهای فاسد شدنی .

شرکت باربری پرستوراه برای حمل انواع کالاهای تجاری مجهز به تمامی انواع کامیون های خاور هست و شما میتونید با یک تماس از قیمت های روز کرایه حمل بهمراه بیمه بار مطلع بشید.

تفاوت شرکت های باربری

انواع باربری ها

خب اینجا در مورد تفاوت شرکت های باربری صحبت میکنم. جدا از باربری های شهری که اغلب بیمه و بارنامه ندارن ، دو مورد باربری بین شهری مد نظر ماست که کمی در مورد آنها بهتون خواهیم گفت.

باربری های دربستی:

همین طور که از اسمش مشخصه یک کامیون بصورت دربست در اختیار شما قرار میدن که کالای شما رو با وزن حداقل یک تن از محل مبدا شما بارگیری و در محل مقصد شما تخلیه کنند این باربری ها دارای بارنامه رسمی کد رهگیری و بیمه هستند.

باربری های خرده بار:

کالاهاتونو از یک جعبه تا هر وزنی که هست رو به باربری میبرید و شهر مقصد رو به باربری اعلام میکنید ،باربری هم کالای شما رو همراه با کالاهای دیگه با یک کامیون به شهر مقصد ارسال میکنه،شما بعد از رسیدن بار ،به باربری شهر مقصد رفته و کالاتونو دریافت میکنید.اینگونه باربری ها دارای بیمه بارنامه و بیجک می‌باشند.

باربری دربستی کالای شما رو از محل بارگیری تا محل تخلیه حمل می‌کنه و کرایه دریافت میکنن اما باربری خرده بار باید بار در محل گاراژ تحویل بدید و از محل گاراژ خرده بار در مقصد تحویل بگیرید.

باربری پرستوراه بصورت دربست کالاهای شما رو از تناژ ۱تن به بالا از مبدا شما بارگیری می‌کنه و در آدرس شما تحویل میده.

اگر شما در حال خرید کالاهاتون در تهران هستید یا جزو شرکت‌هایی هستید که تامین کننده های زیادی دارید ،میتونید آنها رو در انبارهای پرستوراه جمع آوری کنید و بعد بصورت دربستی و یکجا به مقصدتون بفرستید.

هر کدوم از این باربری های حمل کالا دارای مزایا و معایبی هستند و البته هر کدوم نسبت به نوع کالای ارسالی ،مشتری ها و مخاطبین خاص خودشونو دارن ؛چون در این باربری ها تعداد کالا و وزن کالا، تعیین کننده انتخاب مخاطبین خواهد بود که اگر شما تجربه همکاری با آنها رو دارید خوشحال میشیم نظرهاتونو برای ما ارسال کنید .