کامیون ۵ تن

کامیون ۵ تن:

کامیون ۵ تن:برای حمل کالا در باربری ها ، از وزن یک کیلو تا ۵ تن، از کامیونی استفاده میکنیم که به خاور معروف هست. در واقع کامیون ۵ تن از هر برند سازنده ای هم که باشه ،بهش خاور میگن .این کامیون ‌تقریبا تا سقف چهارتن و نیم رو بدون مشکل حمل می‌کنه.

انواع کامیون ۵ تن:

این خاور ها انواع مختلفی دارند که نسبت به بار و کالایی که باید حمل بشه توسط باربری انتخاب میشه و براتون ارسال میشه که در ادامه هر کدوم رو بصورت جداگانه براتون شرح میدیم.

خاور معمولی :

ابعاد این خاور ۲×۴ متر هست و اکثر کالاها تا سقف پنج تن با این کامیون از طریق باربری حمل میشه.

خاور مسقف:

این کامیون ابعاد مختلفی دارن که گاهی طول آنها تا شش متر هم می‌رسد و برای اثاث منزل و کالاهایی که باد و بارون باعث خرابی آنها میشه استفاده میشن. البته برای پلمپ کردن بار تو مبادی گمرکی هم کاربرد زیادی داره.این خاور های مسقف از دو نوع متداول چادری و کانتینری تشکیل میشن.

خاور بغل باز شو:

این دسته از خاور ها هم ابعاد مختلفی دارن و قسمت متمایز آنها از باقی کامیون های این دسته این هست که کنار اتاق این کامیون ها باز میشه و برای بار زدن کالاهای لیفتراکی و … مناسب هست.

خاور یخچالی:

این نوع از خاورها در اتاق مسقف خودشون تجهیزات سرمایش بکار بردن برای حمل کالاهای فاسد شدنی .

شرکت باربری پرستوراه برای حمل انواع کالاهای تجاری مجهز به تمامی انواع کامیون های خاور هست و شما میتونید با یک تماس از قیمت های روز کرایه حمل بهمراه بیمه بار مطلع بشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *