تفاوت شرکت های باربری

انواع باربری ها

خب اینجا در مورد تفاوت شرکت های باربری صحبت میکنم. جدا از باربری های شهری که اغلب بیمه و بارنامه ندارن ، دو مورد باربری بین شهری مد نظر ماست که کمی در مورد آنها بهتون خواهیم گفت.

باربری های دربستی:

همین طور که از اسمش مشخصه یک کامیون بصورت دربست در اختیار شما قرار میدن که کالای شما رو با وزن حداقل یک تن از محل مبدا شما بارگیری و در محل مقصد شما تخلیه کنند این باربری ها دارای بارنامه رسمی کد رهگیری و بیمه هستند.

باربری های خرده بار:

کالاهاتونو از یک جعبه تا هر وزنی که هست رو به باربری میبرید و شهر مقصد رو به باربری اعلام میکنید ،باربری هم کالای شما رو همراه با کالاهای دیگه با یک کامیون به شهر مقصد ارسال میکنه،شما بعد از رسیدن بار ،به باربری شهر مقصد رفته و کالاتونو دریافت میکنید.اینگونه باربری ها دارای بیمه بارنامه و بیجک می‌باشند.

باربری دربستی کالای شما رو از محل بارگیری تا محل تخلیه حمل می‌کنه و کرایه دریافت میکنن اما باربری خرده بار باید بار در محل گاراژ تحویل بدید و از محل گاراژ خرده بار در مقصد تحویل بگیرید.

باربری پرستوراه بصورت دربست کالاهای شما رو از تناژ ۱تن به بالا از مبدا شما بارگیری می‌کنه و در آدرس شما تحویل میده.

اگر شما در حال خرید کالاهاتون در تهران هستید یا جزو شرکت‌هایی هستید که تامین کننده های زیادی دارید ،میتونید آنها رو در انبارهای پرستوراه جمع آوری کنید و بعد بصورت دربستی و یکجا به مقصدتون بفرستید.

هر کدوم از این باربری های حمل کالا دارای مزایا و معایبی هستند و البته هر کدوم نسبت به نوع کالای ارسالی ،مشتری ها و مخاطبین خاص خودشونو دارن ؛چون در این باربری ها تعداد کالا و وزن کالا، تعیین کننده انتخاب مخاطبین خواهد بود که اگر شما تجربه همکاری با آنها رو دارید خوشحال میشیم نظرهاتونو برای ما ارسال کنید .

یک دیدگاه دربارهٔ «تفاوت شرکت های باربری»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *